ایران آی تونز نخستین سامانه ی خدمات آنلاین محصولات اپل در ایران؛ آنلاک فکتوری اورجینال گوشی های آی فون اپل
آنلاک فکتوری Factory Unlock دستگاه های آیفونی که از طریق قرارداد خریداری می شوند دارای سیستم لاک می باشند و شما نمی توانید از اپراتورهای دیگر و خارج از آن قرار داد ارتباط برقرار کنید، برای حل این مشکل و استفاده از دستگاه های آی فون قراردادی با دیگر اپـراتـورها میـتوان با پرداخت هزینه ای قرارداد را لغو و از دیگر اپراتورها برای ارتباط استفاده نمود، عملیات لــغـو قرارداد ، آنلاک فکتوری نامیده می شود.
هزینه آنلاک فکتوری
برای اپراتور AT&T کشور آمریکا
با توجه به اینکه هزینه آنلاک فکتوری این اپراتور بسته به مدل  گوشی متغییر است لطفا قبل از سفارش با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
هزینه تشخیص اپراتور  پانزده هزار تومان ( ۱۵۰.۰۰۰ ریال) | این سرویس برای کاربرانی می باشد که نام اپراتور گوشی خود را نمی دانند
هزینه درخواست آنلاک فکتوری برای سایر اپراتورها با توجه به تغییر قیمت های آنلاک فکتوری به صورت روزانه  امکان درج قیمت برای تمامی اپراتورها بر روی سایت نمی باشد لذا برای آگاهی از هزینه ی آنلاک فکتوری اپراتورهای دیگر فرم زیر را با خالی گذاشتن قسمت "شماره کارت" و "شماره پیگیری پرداخت " ارسال کنید.

 
  «فرم درخواست آنلاک فکتوری آیفون»
نام و نام خانوادگی:  *
(پرداخت کننده)
آدرس ایمیل:*
تلفن  همراه:
(مثال : ×××××××0912)
شناسه دستگاه:*
( IMEI)
   
شماره کارت:*
(چهار رقم آخر کارت شما)

شماره پیگیری پرداخت:*
 
اگر پیغام دارید بنویسید:

 * پر کردن فیلد های ستاره دار الزامیست.
مشخصات حساب بانک ملی ایران
نام صاحب حساب ابراهیم نظری
شماره کارت

۶۰۳۷۹۹۱۱۹۵۳۵۶۱۳۸

شماره حساب

۰۲۰۸۹۹۱۰۷۱۰۰۱


 
مشخصات حساب بانک ملت
نام صاحب حساب ابراهیم نظری
شماره کارت

۶۱۰۴۳۳۷۰۴۲۳۷۵۵۴۱

شماره حساب

۳۳۳۵۸۴۱۳۵۷

   
  
  مراحل سفارش و درخواست آنلاک فکتوری اورجینال گوشی های آی فون اپل
پرداخت وجه -هزینه ی مربوط به  اپراتوز مورد نظر را بصورت آنلاین و یا با واریز نقدی به شماره حساب پرداخت نمایید| شما می توانید پرداخت را از طریق اینترنت بانک حساب بانکی خود، دستگاه های خودپرداز و یا بصورت حضوری در بانک و واریز وجه به یکی از حسابهای ما انجام دهید.

-پرداخت از طریق اینترنت بانک خودتان علاوه بر شفاف بودن انتقال وجه بین شما خریدار محترم و سایت ایران آیتونز ، خرید و پرداخت شما بدلیل نبود سیستم واسطه ای، شامل  هیچ هزینه و کارمزد اضافی ای نخواهد شد.
ارسال فرم خرید بعد از واریز وجه، فرم درخواست آنلاک فکتوری آیفون (فرم بالا) را تکمیل و ارسال نمایید | تنها راه ارتباط ما با شما از طریق ایمیل و شماره ی تـمـاسی است که ارسال می کنید در وارد کـردن آنها دقت فرمایید | پـس از ارسال فرم خرید، بلافاصله تاییدیه ی سفـارش شما به آدرس ایـمیلتان ارسال مـی گـردد.

در صورتی که اپراتور گوشی سفارش داده شده جهت آنلاک فکتوری شامل اپراتوری به غیر از اپراتور ای تی اند تی آمریکا می باشد لطفا نام اپراتور و کشور مربوطه را در قسمت توضیحات فرم حتما بنویسید.
امور رسیدگی به مشتریان ۰۹۱۲-۲۳۶-۵۱-۹۵ ( از ساعت 11 صبح الی 19 بعد از ظهر) - لطفا در سایر ساعات شبانه روز از بخش تماس با ما استفاده نمایید. با سپاس

 
   
 
مزایای خدمات آنلاک فکتوری ایران آیتونز
 
خدمات مجازی و بصورت آنلاین می باشد
انجام خدمات برای هفتاد و دو اپراتور
اورجینال و پشتیبانی مستقیم
 
iranitunes@
 
در فیسبوک به ما بپیوندید
در توئیتر ما را دنبال کنید
 
 

کلیه حقوق مطالب متعلق به سایت IranItunes.com است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر قانونی می باشد.